Jadberg brankársky dres Factor zeleno/černý

Jadberg brankársky dres Factor zeleno/černý
AKCE
Dostupnosť:
do 3 dní
Kód produktu:
683
Výrobca:
Bežná cena:
49.50 €
Ušetríte / zľava:
6 € / 12.12%
Vaša cena:
43.50 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Jadberg brankársky dres Factor zeleno/černý

Profesionálny, ultraľahký a funkčný florbalový brankársky dres (iba 320g-vel. L)  v slim strihu zo vzdušného a odolného materiálu so špeciálnou úpravou proti zatrhávaniu. Pri jeho konštrukcii sme kládli maximálny dôraz na ľahkosť, jednoduchý pohyb vďaka dokonalému strihu, kompletnú ochranu a funkčnosť dresu.
Vonkajšia časť rukávov je vybavená veľmi ľahkou ochrannou vrstvou z dutých vlákien (100g/m2) a z vnútornej strany je vybavená chráničmi lakťa a predlaktia z húževnatej polyuretanovej peny prekrytej odolným materiálom, čím dokonale chráni brankárove paže a lakte. Ramená sú doplnené ergonomicky tvarovanými prídavnými chráničmi. Bočné diely sú pre maximalizáciu komfortu vyrobené z luxusného materiálu Silveraid s vynikajúcimi parametrami zásadne zvyšujúcimi komfort dresu (viac v špecifikácii materiálu). Tento exkluzívny materiál nájdete iba u výrobkov Jadberg. Zadná časť dresu a bočné časti sú z prievzdušného materiálu CoolFit, zaisťujúceho účinnú cirkuláciu čerstvého vzduchu okolo brankárovho tela. Na spodnej časti dresu je lem z odolného materiálu, ktorý zvyšuje životnosť a v boku sú umiestnené rozparky pre jednoduchší pohyb. K dresu je nutné dokúpiť vestu, doporučujeme Jadberg XGE Vest alebo Jadberg Scout. Dizajnovo je tento dres navrhovaný k nohaviciam Jadberg Target 2.


Materiál:Base, CoolFit-100% Polyester, PUR pena.
Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg Factor brankářský dres

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 

Komentáre k produktu Jadberg Factor brankářský dres

Hodnotenie produktu zákazníkov Jadberg Factor brankářský dres

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
celkové hodnotenie:
 

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty