Salming Adder Junior Turquoise/Orange sálová obuv

Salming Adder Junior Turquoise/Orange sálová obuv
AKCE [SK]
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
sal16FW_AJTO-060
Výrobca:
Bežná cena:
72.69 €
Ušetríte / zľava:
18.18 € / 25.01%
Vaša cena:
54.51 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Salming Adder Junior Turquoise/Orange sálová obuv

Nový model sálovej obuvi Salming Adder vychádza v mnohých ohľadoch z veľmi úspešného modelu sáloviek Salming Viper. Model Adder má zo všetkých sáloviek Salming najnižší profil, vďaka ktorému je topánka veľmi stabilná v extrémnych polohách napr. Pri prudkých brzdách či zmenách smeru. Podrážka je klasicky vyplnená dvojakou zmesou - pod pätou zmesou C35 pre vstrebávanie nárazov a pod špičkou zmesou Lightweight EVA, ktorá napomáha športovcovi v odrazoch.


Použité technológie:

 

Exoskeleton ™
Špeciálna konštrukcia zvršku topánky - vonkajšia kostra stabilizuje chodilo pri pohyboch do strán a znižuje tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeálne kĺby). Je dôležité udržať nohu stabilnú predovšetkým v mäkkých častiach chodidla, kde je pri prudkých zmenách smeru vyvíjaný na túto časť nohy veľký tlak - vysoká pravdepodobnosť zranenia.

 

LMS Plus 11 ° + Rollbar technology
Rýchle zastavenie pohybu chodidla do strany môže mať za následok podvrtnutie členka. Jednotka LMS + je navrhnutá s 11% náklonom, tak aby riziko tohto zranenia čo najviac znižovala.
Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššie naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovú hranu. Umožňuje tým odraz nohy z extrémnejších polôh a zároveň jednoduchší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní florbalu či squashu.

 

XR110 ™
Väčšinu našich vynikajúcich technológií spája novo vyvinutý gumový materiál XR110, ktorý je použitý na podrážke topánok

 

T.G.S. 62/75 ™
Torsion Guide System. Vzdialenosť od päty k brušku palca (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačný časť ukončuje pod uhlom 75 °. Za touto baletnou čiarou sú topánky X-factor naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 pracuje so všetkými fázami, ktorými chodidlo prechádza pri behu. Pri dopade tá správna časť topánky tlmí náraz a pomáha stabilizovať, následne sa podrážka ohne v presne správnom mieste a materiál v prednej časti stimuluje odraz. To všetko pri jedinom dopade nohy na zem.

 

Výrobce:SALMING

Dotaz k produktu Salming Adder Junior Turquoise/Orange sálová obuv

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 

Komentáre k produktu Salming Adder Junior Turquoise/Orange sálová obuv

Hodnotenie produktu zákazníkov Salming Adder Junior Turquoise/Orange sálová obuv

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
celkové hodnotenie:
 

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty