NSD Powerball Neon PRO

NSD Powerball Neon PRO
AKCE
NSD Powerball Neon PRO
Dostupnosť:
skladom
Kód produktu:
390
Výrobca:
Bežná cena:
48 €
Ušetríte / zľava:
12 € / 25%
Vaša cena:
36 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: NSD Powerball Neon PRO

Svietiaci model v prevedení s počítačom v zelenej alebo modrej farbe. Neon Pro modely sú konštrukciou a vybavením podobné modelom 250Hz, ale navyše majú ešte v tele rotora zabudované diódy, ktoré svietia intenzitou závislou na výške otáčiek.Najrychlejší a najprepracovanejší ručný gyroskop na svete, schopný len silou ľudskej ruky dosiahnuť rýchlosťou cez 15.000 ot./ min.

Vstavaný počítač meria nielen aktuálne otáčky, ale aj najvyššiu dosiahnutú rýchlosť, celkové otáčky a priemerný výkon za časový interval.

Komu je určený

Powerball má široké uplatnenie pri posilňovaní a rehabilitácii, pre športy ako je golf, tenis, cyklistika, pre hráča na strunové, dychové a klávesové nástroje a pre operátorov počítačov a ďalších pracovníkov, pre ktorých je klávesnica počítača základným pracovným nástrojom. Každý z nich ocení prínosy, ktoré má používanie Powerballu.

Žiadny iný cvik, náradie alebo zariadenie nemá tak rýchly a významný vplyv na formovanie a posilňovanie prstov, rúk, zápästí a paží. Okrem toho má powerball neoceniteľnú schopnosť uvoľňovať a posilňovať ramená.

Akonáhle sa s powerball zžijete a naučíte sa ho používať, okamžite pocítite efekt a každodenný rast výkonu a sily.

V oblasti rehabilitácie má powerball rolu predovšetkým pri riešení syndrómu karpálneho tunela a RSI (postihnutie ruky vzniknuté pri práci s klávesnicou počítača).

Ako pracuje

Powerball je guľa rotujúca okolo osi, ktorej konce sú zapojené do oceľového prstenca. Rýchlo roztočený powerball má osovú stabilitu, vysoký krútiaci moment a tendenciu zotrvávať v pôvodnej polohe, čo vedie k odolávaniu silám smerujúcim k nakloneniu osi, a to pohybom kolmým k pôsobiacej sile. Prakticky to znamená, že sila ruky zvyšuje rotáciu Powerballu, ale zároveň s tým zvyšuje aj jeho odpor, takže vzniká dojem, že držíte živý objekt, ktorý vždy presne reaguje na pohyb vašej ruky.

Ako posilňovať

Čím rýchlejšie sa rotor točí počas jednotlivých cvičení, tým väčší je odpor, ktorý vzniká vo vnútri gule, a tým tvrdšie budú musieť vaše svaly pracovať. Ak s Powerball ešte len začínate, bez ohľadu na vašu telesnú zdatnosť, odporúčame, aby ste začali pomaly a vyhli sa prepínaniu na úplnom začiatku! Používanie Powerballu je veľmi návykové. To majte na pamäti, keď s ním začínate, a zaťažujte paže postupne.

Výrobce:- - -

Dotaz k produktu NSD Powerball Neon PRO

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 

Komentáre k produktu NSD Powerball Neon PRO

Hodnotenie produktu zákazníkov NSD Powerball Neon PRO

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
celkové hodnotenie:
 

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty