Salming Race Shoe Men green

Salming Race Shoe Men green
AKCE [SK]
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
sal15R_1RM-115
Výrobca:
Bežná cena:
119.96 €
Ušetríte / zľava:
54.54 € / 45.47%
Vaša cena:
65.42 €

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Salming Race Shoe Men green

Rychle, ľahké a reagujúce topánky, ktoré obujete v deň preteku. Sklon od päty ku špičke majú 5mm. Podrážka je vyrobená technologiou RunLiteTM. Vrch topánky je konštruovaný z dvoch vrstiev.
Race – stvorený k pretekaniu. Tieto topánky vám pridajú rýchlosť ktorú budete pri pretekoch potrebovať. Karbonová jednotka,ktorá je vsadená do podrážky topánok v kombinaci s RunLite materiálom podrážky robí z týchto topánok rýchleho reagujúceho pomocníka každého závodnika na krátkych aj dlhých tratiach.

Tento pretekársky model vám umožní dostať zo seba všetko, čo ste natrénovali. Vďaka svojej konštrukcií a vďaka svojej váhe,ktorá je iba 185g (v pánskej veľkosti 9 UK) ju na nohách prakticky neucítite a bežíte rovno k novým osobným rekordom.

V modely pre rok 2015 sme na podrážke použili novú technologiu TearandWear, u ktorej je použitá 3x odolnejšia zmes gumy a v porovnani s predchadzajúcim modelom. Vďaka nej vydržia vaše topánky ešte viacej kilometrov a cit pre povrch pri dopade ostáva zachovaný.

Výrobce:SALMING

Dotaz k produktu Salming Race Shoe Men green

Meno:
Telefón:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Vaša otázka:(povinné)
povinné pole
 
 

Komentáre k produktu Salming Race Shoe Men green

Hodnotenie produktu zákazníkov Salming Race Shoe Men green

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:
Nevýhody:
Váš komentár:povinné
povinné pole
celkové hodnotenie:
 

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.

Súvisiace produkty